Yaşam

Krallığı bir araya getiren Meghan Markle Hakkındaki “Harry ve Meghan” Belgeselinden İlk Fragman

Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın uzun zamandır beklenen belgeseli Harry ve Meghan’dan ilk fragman geldi! Kraliyet ailesindeki tartışmaları ve Prens Harry’nin kraliyet ailesinden ayrılışının perde arkasını işleyecek olan bu belgeselde Harry ve Meghan baş başa röportajlar veriyor. İşte Netflix yapımı Harry and Meghan belgeselinden ilk fragman…

Meghan Markle ya da unvansız haliyle Harry ile evlendikten sonra kraliyet ailesini ve tüm unvanlarını bırakan Prens Harry, tüm dünyada büyük sansasyon yarattı!

İki taraf da iddiayla ilgili çekimser yorumlarda bulunurken, daha önce medya yüzü olan Meghan Markle’ın Oprah Winfrey ile yaptığı röportaj herkes tarafından şaşkınlıkla izlendi.

Kraliyet ailesinin katı kurallarının ikili bağlarına etkisini ve neden Los Angeles’a taşındıklarını bir Netflix belgeseli ile anlatacaklarını açıklayan çiftten son olarak haber geldi!

Söz konusu belgesel çok yakında Netflix’te!

‘Harry ve Meghan’ belgeselinde birebir röportajlar veren eski prens Harry ve Meghan Markle, Sussex Dükü ve Düşesi olmaktan nasıl vazgeçtiklerinden başlayarak her konuyu cesurca yanıtlıyor.

Şimdilik çıkış tarihi belli olmayan Harry ve Meghan belgeselinin fragmanı için sizleri aşağıya alalım ?

İşte büyük olay yaratacak belgeselin ilk tanıtım fragmanı:

Buraya yorumları ekleyip ortalığı karıştıracak belgeseli bekliyoruz ??

?

?

?

?

Harry ve Meghan belgeseli hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu