Yaşam

Nursema’ya Geliyorum! Kızılcık Şerbetinin RTÜK Cezasının Ardından Ekranlara Dönüşü Coşkuyla Karşılandı

Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti, kadına yönelik şiddet sahnesi nedeniyle RTÜK’ten 5 hafta uzaklaştırma ve para cezası aldı. Show TV’nin itiraz ettiği davada bugün Kızılcık Şerbeti için olumlu sonuç açıklandı. Cuma günleri yayın hayatına devam eden Kızılcık Şerbeti için yorumları sizler için derledik.

Cuma akşamlarının tartışmasız en güçlü programlarından biri olan Kızılcık Şerbeti, uzun süredir kötü bir haberle gündemden düşmüyordu.

Dizideki Nursema karakterleri zorla evlendirildiği erkekle ilişkiye girmek istemezken, psikolojik şiddete maruz kalıp pencereden dışarı atılırken, kadın cinayetlerine toplumumuzun kanayan yarası tepki gösterirken, RTÜK soruşturma başlatarak söz konusu olay yerine yaptırım uyguladı.

RTÜK’ün verdiği 5 haftalık yayın durdurma ve para cezasına itiraz eden Show TV’nin açtığı dava bugün sonuçlandı ve Kızılcık Şerbeti’nin ekranlara dönmesine karar verildi.

Nitekim Show TV müjdeli haberi şöyle duyurdu:

Kızılcık Şerbeti’nin geri döneceği haberi hem seyirciler hem de dizinin oyuncuları tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Öncelikle dizinin oyuncularının yorumlarına bir göz atalım:

?

?

?

?

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, güzel kararı Twitter’dan paylaştı.

Şimdi de dizinin hayranlarının coşkusunu sizlerle paylaşıyoruz!

?

?

?

?

?

?

?

?

Cuma gününü şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz!

tercan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu